8.kolo - Excalibur team - DC Rychlé šipky Bosonohy

23.11.2008 21:34

Po pauze způsobené Mistrovstvím ČR, kterého jsme se však nikdo nezúčastnil, jsme zavítali na půdu týmu z bowling baru Excalibur.

Již v sobotu večer hlásil Zlatíčko nedělní rodinné povinnosti, a tak jsme vyrazili ve čtyřech. Asi dvacet minut před zápasem jsme na hracím místě byli ještě sami. Pak se začli soupeři trousit, ale prozatím hráli ve třech. Těsně před svým zápasem dorazila kapitánka soupeřů, aby vzápětí po své prohře zase odešla. Soupeři měli na cestě posilu napsanou do prvního kriketu. Ale jelikož nestíhal, začli jsme druhou půlku po prvních dvojicích a kriket odsunuli.

Tato posila dorazila za stavu 5:2 pro nás. A jelikož squadra soupeřů pro neodehraný kriket byla kompletní, dohráli jsme nejprve tento. Hru plnou zvratů jsme dokázali se štěstím na středech vyhrát a stav byl 6:2. Stačil nám bod k vítězství, ale bohužel se ho nikomu nepodařilo ukořistit.

V prodloužení se nám dařilo stejně, jako ve druhé půlce - tj. mizerně a prohráváme i to.

Za výkon v první půlce jsme si určitě zasloužili vyhrát, ale ...