2.kolo - DC Rychlé šipky Bosonohy - DC Kolečko Osmička

10.10.2009 22:22

Dnes je sice sobota, přesto nás (na žádost soupeřů) čekala liga. Letos poprvé v domácím prostředí.

Zápas byl domluven na pátou odpoledne, díky nehodě (a následným kolonám) přijeli soupeři o necelou čtvrhodinku později. Známý soupeř z nového hracího místa dojel v kompletní sestavě. My jsme nastupovali ve čtyřech - Zlatíčko měl sportovní i rodinné povinnosti.

Hned po rozepsání zápasů jsme začli hrát. Žádné excelentní výkony jsme nepředváděli my ani soupeři a tak jsme po první půli vedli 4:2. V další půli však soupeři začali mocně stahovat. Skore otočili až na 5:6 a tak se rozhodovalo v poslední hře. Tam jsme obstáli a získali tak první letošní bod.

O ten druhý jsme se poprali v prodloužení. Vláček jsme začli lépe my. I když byl kapitán hostů na dablu ze všech nejdříve, zavírat nemohl. Nikdo z nás však také ještě nezavřel a soupeři snižovali a snižovali rozdíl, až nemohl zavírat náš kapitán. Válku nervů nakonec rozhodl Mifinek v náš prospěch a nás těší naše vydřená výhra.